Most Valuable Professional (MVP) Seçildim

03.10.2010 | 17:20 Duyurular , Haberler , Kişisel 10 Yorum

Geçtiğimiz dönemlerde, başta ÇözümPark Bilişim Portalı olmak üzere blog’lar, teknik topluluklar, mail grupları ve çeşitli platformlar/organizasyonlar üzerinde Sanallaştırma konusunda yapmış olduğum paylaşımların ve çalışmaların sonucunda Microsoft tarafından MVP (Most Valuable Professional) yani En Değerli Uzman ödülüne layık görüldüm.

Çalışmalarımın böyle bir ödül ile taçlandırılması ve yıllar önce koyduğum hedeflerden birine daha ulaşmış olmam beni gerçekten çok mutlu etti.

Bu uzun süreçte desteklerini esirgemeyen, sürecin sonuçlanmasında emeği geçen ve bu güzel haberin mutluluğunu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.

MVP (Most Valuable Professional) Nedir?

Microsoft’un En Değerli Profesyonelleri (MVP’ler) bir veya daha fazla sayıdaki Microsoft ürünü konusunda bilgisini kanıtlamış, bilgi ve gerçek hayat deneyimlerini, yüksek kalitede, sektördeki diğer profesyoneller ile gönüllü olarak paylaşan uzmanlardır. MVP’ler bilgi ve deneyimlerini çok farklı şekilde paylaşırlar. Bazıları kitap ve makale yazarken, bazıları Web sitesi ve blog barındırır, “Teknik kullanıcı grupları” liderliği yapar, seminerlerde konuşmacı olur, teknik habergrupları ve forumlarda gelen soruları cevaplarlar. Microsoft için müşterilerden alınan geri bildirimler hayati düzeyde önem taşımaktadır. Bu noktada MVP’ler, geri bildirim döngüsünün önemli bir parçası olmakta ve Microsoft ile müşterileri arasındaki bir başka iletişim yolunu oluşturmaktadırlar.

MVP ödül programı onyedi yıldan uzun süredir devam etmekte ve 90 ülkeden 4000’e yakın MVP ile temsil edilmektedir.

Yazı Etiketleri: ,

Sayfa Başı ▲

Yorumlar (10)

 1. Murat Tekin

  Tebrikler Serhat bey. Başarılarınızın devamını dilerim

 2. Halil

  tebrikler hocam. çoktan hak etmiştiniz

 3. hakan uzuner

  Tebrikler kardeşim..

 4. Öner Ziya Baş

  Tebrikler, başarılarınızın devamını diliyorum.

 5. Kemal

  Tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim.Tam örnek alınabilecek kişiliğe sahipsiniz..Acaba izin verirseniz sizi örnek alabilir miyim :)

 6. vural

  tebrikler gerçekten. devamını dileriz

 7. Onur OKTAY

  Tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.

 8. Anıl

  Tebrikler :)

 9. Serhat AKINCI

  Teşekkürler herkese :)

 10. Recep YUKSEL

  Serhat hocam tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Yorum Ekle