Nerelerdeyim ben?

02.01.2008 | 18:40 Kişisel 0 Yorum

Uzun zamandır yazamıyorum. Son bir ay içinde 3 yazı yazmışım. İşlerimden dolayı fırsat bulamıyorum ama buralardayım haberiniz olsun :) Yıl sonuna yetişmesi gereken birkaç proje vardı ve yoğun bir çalışma sonucunda hepsini hallettik sayılır.

Bu arada benim notebook bu yoğunluğa fazla dayanamadı ve bozuldu. Garantisi devam ettiği için servise verdim ve 1 haftadır serviste parça bekliyor. Bu nedenle Blog ile ilgilenebildiğim tek zaman olan mesai sonrası ve akşamları maalesef yazamıyorum. Ama bilgisayarım gelir gelmez kaldığım yerden devam edeceğim. Yazmak istediğim bir çok konu var, liste çok kabardı. Ayrıca Blog teması üzerinde yapmak istediğim değişiklikler vardı ancak hiç birisine bakma fırsatım olmadı. İnşallah en kısa zamanda o konu ile de ilgileneceğim.

Son olarak Blog’un ziyaret sayısı oldukça iyi. İçerik henüz çok az olmasına rağmen geçen ayki ziyaretçi sayısı 4.000 civarında. Sanıyorum ki bunun nedeni copy-paste bir Blog olmaması, yayınladığım her yazıda kendi cümlelerimi ve fikirlerimi kullanmam, tecrübelerimi paylaşmam. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Yazı Etiketleri:

Sayfa Başı ▲

Yorum Ekle