Windows 10 Crack, Serial, Orijinal Full Sürüm

02.08.2015 | 23:00 Windows 8 Yorum

2 yılda bir bu postu yazmaktan keyif alıyorum :) Ama öğüt vermek gibi bir niyetim yok, koca adamlarsınız, istediğinizi kullanın. Bu sefer sizin için güzel haberlerim var ve muhtemelen Windows 10’u korsan (crack,serial) olarak kullanmanız gerekmeyecek. Windows 10 Crack veya Windows 10 Serial veya Windows 10 Full Sürüm gibi bir aramayla ulaştığınız bu yazıda sizi ücretsiz Windows 10 kullanım hakkı bekliyor olabilir.

windows-10-crack-serial

Haberiniz var mı bilmiyorum ama Windows 10 işletim sistemi önemli bir kullanıcı kitlesi için ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu konu için blog üzerinde birkaç yazı yayınlamıştım ve geçiş yöntemlerinden bahsetmiştim. Windows 10 crack paylaşmak yerine size bu yasal yöntemlerden bahsetmek istiyorum.

 • Windows 10 Crack Download
 • Windows 10 Orijinal Yapma
 • Windows 10 Serial
 • Windows 10 Activation
 • Windows 10 Full Download

1) Windows 10 Crack kullanmak yerine eğer zaten geçmişte satın almış olduğunuz bir Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 varsa, ilk yıl içerisinde yükseltmek koşuluyla Windows 10’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu hakkı elde etmek için gerekli adımlar Windows 10 ücretsiz yükseltme hakkında bazı bilgiler yazısında.

2) Diğer taraftan eğer Windows Insider Program üyesiyseniz, altta lisanslı bir Windows olmasa dahi ve tabii programda kalmak koşuluyla Windows 10’un full sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

3) Eğer bir Windows 10 deneme sürümü kullanıyorsanız, belki tam sürümün yerini tutmayacak ama 90 günlük Windows 10 deneme süresini 270 güne kadar uzatabilirsiniz. Bu da Crack’li bir işletim sistemi yerine tercih edilebilecek yöntemlerden biri.

4) Son olarak ise Windows 10 önizleme sürümleriyle ilgili bazı ürün anahtarlarını (serial) şurada toparlamıştım. Deactivated durumda oldukları için muhtemelen birçoğunu şu an kullanamayacaksınız ama çalıştırdığınız build’e göre göz atmanızda fayda var.

Yazı Etiketleri: , , ,

Sayfa Başı ▲

Yorumlar (8)

 1. Netkolay

  windows son sürümü ile adete bir devrim yarattı harika görünümü ve basit kullanımı ile windows 10 ile gerçekten harika bir windows serisine imza atti.

 2. rukiye

  Windows 8.1 icin urun anahtarin yokmu :(

 3. necmi

  TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 beyler bu sitede bu yok bunu deneyin olmayanlar ben bu sitedekileri dendeim olmadı
  ürün anahtarı

 4. RAHİM ALAN

  Kardeş nasıl ücretsiz ise bir türlü aktif edemedim eski vın 8 de bozdum TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 bunu kabul ediyor sonradan vın etkinleştir deyo anlamadım valla deli olacam haberin olsun

 5. KsK_MaN

  Kardeş ikide bir windows 10’u lisanslamanız gerekir diye sinir eden bir uyarı çıkıyor şunu nasıl fulleyeceğiz bi anlaltırmısın burdan :) Bizde karşıyakalıyız toprağam bi el at be :)

 6. mesut

  merhaba arkadaşlar ben de wındows 10 yukseltım ama etkinleştıremedım ürün anahtarlarında süreklı hata verıyo kullandığım sürümde :windows 10 enterprise ama bi türlü etkinleştıremedım bi yardım olursanız çok sevınırım.

 7. Cem Bayer

  mesut kardeş bende yapamadım yaa yaptıysan yardım edermisin

 8. levent

  Windows 10’a ait lisanslama olayı iyice kırıldı 2019 yılından yazıyorum :) dijital lisans olayı kırıldığı için basit toolslarla windows 10’a ait tüm sürümlerini dijital olarak lisanslayabilirsiniz.

Yorum Ekle