Windows Server 2012 Crack

16.06.2012 | 21:52 Windows Server 9 Yorum

Windows Server 2012 Crack Download

Windows Server Serial

Windows Server 2012 Activation

Windows Server 2012 Full Download

Microsoft Windows Server 2012 için Crack mi arıyorsunuz? O halde yanlış yerdesiniz :)

Öncelikle zamanınızı aldığım için üzgünüm. Bu konuyu açmamın amacı sadece bir öneri:

Eğer lisanssız bir yazılım kullanıyorsanız bir çok noktada suçlu duruma düşme ihtimaliniz vardır ki en başta telif hakları gelir. Ülkemizde bu konuda çalışmalar yapan kurum BSA’dır ve kuruluş üyesi yazılım üreticilerinin ürünlerini korumayı amaçlar. Microsoft da bir BSA üyesi ve destekçisidir. Tüm Microsoft ürünleri gibi Windows Server 2012 de BSA kontrol listesindedir.

Eğer şirketinizde lisanssız bir yazılım kullandığınız tespit edilirse, yargı yolu üzerinden ciddi cezalar alma ihtimaliniz vardır. Bu konuya dikkat edin, firmanızı ve kendinizi riske atmayın.

Önceki Windows Server sürümlerinde olduğu gibi Windows Server 2012 için de deneme süresinin uzatılması ile ilgili bilgiler duyurulduğunda buradan sizinle paylaşacağım. Test ve çalışmalarınızı bu deneme kopyaları üzerinde, genişletilmiş deneme süresi boyunca, hiçbir kısıtlama olmadan ve tamamen yasal bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2008 yılında Windows Server 2008 için açtığım benzer bir yazı yorum bombardımanına uğramıştı :) İnsanların bu konu hakkındaki düşüncelerini merak ediyorsanız 60’ın üzerinde yorumu şuradan okuyabilirsiniz: http://www.serhatakinci.com/index.php/windows-server-2008-crack.html

Unutmadan; hakaret içermediği sürece Blog üzerinde tüm yorumları yayımlıyorum. Yorumları okuduğunuz zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız :)

— 31.10.2012 Update —

Henüz resmi bir duyuru yapılmadı ama söz verdiğim gibi deneme süresinin genişletilmesi ile ilgili bir update geçiyorum :)

Aşağıdaki yasal yöntemi kullanarak 180 günlük Windows Server 2012 deneme süresini 1080 güne kadar genişletebilirsiniz.

http://www.serhatakinci.com/index.php/windows-server-2012-deneme-sresi-1080-gn.html

Yazı Etiketleri:

Sayfa Başı ▲

Yorumlar (9)

 1. Murat

  Sevgili Serhat,
  Buradaki meseleyi kimse görememiş, sen aslında şunu istiyorsun.En çok aranan bir kelime ile google da arama yapan kişi senin sitene gelsin ve bu yazıyı okusun.Sonra “olur mu yaa, ben para verir miyim lisansa” derken, bi baksın ki site de ne kadar güzel bilgiler var.Ondan sonra senin müdavimin olsun ve senin harika bilgilerini okuyup bilgisine bilgi katsın… :):):)

 2. Bora YILDIZ

  ben daha onceki yorumlari kahkahalarla okumustum yeni server nesilleri yayinlandikca bu basarili post serisinin devamini bekliyorum hocam :)

  cok tesekkurler

 3. Serkan Taş

  Google Üzerine Şöyle Bir Yazı Yamışlar Windows Server 2012 full download diye serhat hocamın Sitesi Çıkmış :) Deneyeyim Dedim Baktım ki ilk Site Hemde :))) Hayırlı Olsun Serhat Hocam Crack işinede mi Başladın :)))

 4. zişan şişkin

  gerçekten tebrik ve teşekkür ederim serhat hocam. eger bir şirketim olsaydı seni kesinlikle işe alırdım, yazılım bölümüne degil reklam ve pazalama bölümüne:)) şaka bir yana, bu şekilde şuursuzca gelen insanların ve emek hırsızlarının kafasının bir yerlerinde hatrı sayılır bir çatlak oluşturmayı başarmışsınız…! iş amaçlı, yani ekmek parası kazanma amaçlı bu programı kullanmak için kolları sıvayıp, crack ararken buraya gelenlerin içinde eminim rüyasına girip uyuyamayanlar vardır.:)) bu izleri biraz daha perçinlemek istedim. umarım okurlar… bu arada yazılarınızı ve yayınlarınızı takip ediyorum… iyiçalışmalar…

 5. Umut

  zişan şişkin – emek hırsızlığından bahsetmiş! Gerçekten çok merak ediyorum. Şu ana kadar hep lisanslı ürünler mi kullandı? veya kullanıyor… :)

 6. Kenan Bektaş

  Öncelikle kabul etmeliyim ki ben de google’a “windows server 2012 full” yazarak siteye geldim. Nedenine gelince Microsoft her zamanki gibi popülerliğini korumak ve bu şekilde güvenlik açıkları vererek yaygınlığını arttırmak konusunda başarılı mı ona bakmak. Şu bir gerçek ki Microsoft’un uzun süredir hayatımızda olmasının en etkili yöntemi kırılabilir olması.

  Bu sayede çok daha fazla kitleye ulaşıyor, marka bilinirliğini arttırıyor. (Bence başarılı olduğu da bir konu. Çünkü halen rakiplerinden ciddi bir Active Directory alternatifi çıkmadı. Ve de hepimizin hayatına girdi.) Evet lisanslı kullanıcıyım ve verdiğim paraları da hat ettiğini düşünüyorum. (Şu IOS için de Microsoft Office çıkarsalar 50$ verir alırım :)). Güncellemeleri düzenli yapıldığı ve dikkatli olunduğu sürece gayet sorunsuz çalışıyor. (Notebook alırken işletim sistemini lisanslı alıp, üst versiyon çıkınca upgrade yapmak hem hesaplı, hem de kullanışlı oluyor. Ayrıca kampanyalarını yakından takip ederseniz Office Full Plus olmasa da Office Home/Student paketlerini uygun fiyata alabilirsiniz. ). Ayrıca görev yaptığım kurumlarda her zaman lisans en önemli konu. (Bosch un sözü gibi, itibarımı kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim.)

  Serhat bey bence iyi bir noktaya değinmişsin. Bilinçli kullanıcı olmak, alınan hizmeti ve ürünün kalitesinin arttırılması için ondan sonra doğru eleştiri ve doğru makama yapmak lazım.

  Saygılarımla.

 7. hamza

  düştüğüm sayfaya bak arkadaş mvp bize espri mi yapmış microsoft’un mali işlerden sorumlu avukatlığını mı bilemedim.
  Yanlış da anlaşılmasın aslında microsoft’u severim, ürünlerini de kullanırım ama servera o kadar lisans parası ödeyecek kadar kazanmıyorum henüz, ilerde parayı bulursam söz borcumu öderim. Site başarılı.

 8. fatih

  Microsoft kazanacağı kadar kazanmış.Ben lisansı crack’liyorum.Server 2008 ve 2012 şuana kadar hiç birşey olmadı.Mutlaka crack yapın bu adamlara para ödemeyin.Sizi zarara sokarda Microsoft sizin bir makineniz için zarara mı girer :D

 9. musty

  tamamen boş yapmışsın hoca. önce bu sitenin güvenlik sertifikasyonunu düzelt ve öyle akıl ver millete..

Yorum Ekle