Yeni İşim

21.10.2009 | 22:08 Kişisel 10 Yorum

Son bir aydır blog performansım baya bir düştü. Yazacak çok şey vardı ama zaman yoktu. Projelerle dolu geçen son bir ay içerisinde birkaç iş görüşmesi de yaptım ve bu görüşmeler sonrasında geçtiğimiz hafta İstanbul ‘a transfer oldum. Yeni şirketim ise Probil iştiraki olan ve grubun proje/hizmet operasyonlarını üstlenen BDH (Bilişim Destek Hizmetleri) Bu kapsamda İpragaz A.Ş. projesinde Sistem Yöneticisi olarak görev yapıyorum.

Şu sıralar ilgilenmem gereken çok şey olduğu için bir süre daha buralarda olamayabilirim. İzmir’den İstanbul’a taşınma, yeni bir iş, yeni bir şehir, yeni bir ev, kısacası yeni bir hayata adapte olmam ve bunları düzene sokmam lazım. Bu konuları ayarladıktan sonra tekrar döneceğim :)

Yazı Etiketleri:

Sayfa Başı ▲

Yorumlar (10)

 1. Bülent ALAÇAM

  Hayırlı olsun Serhat Bey.

 2. burak

  Serhat hocam yeni işin hayırlı olsun başarılar

 3. Hüseyin ERTUGRUL

  Yeni işiniz hayırlı olsun Serhat bey, İstanbul’da daha sık görüşmek imkanımız olur inşallah.

 4. Ümit YAVUZ

  Serhat Bey,

  Yeni işiniz hayırlı olsun Probil ve BDH bünyesinde benimde 2 yılım geçti. Tekrar hayırlı olsun.

 5. Hasan Demir

  sonunda sizide istanbula getirdiler yani serhat bey :) başarılar dilerim

 6. ilker yazıcı

  Tebrik ederim Serhat bey. Hayırlı olsun

 7. Volkan Verdi

  Yeni işin hayırlı olsun. İstanbul’a hoşgeldin.

 8. darkula

  Merhaba bana da teklif geldi fakat ne kadar vericekleri konusunda bilgim yok eğer ücret ve diğer imkanlar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 9. Serhat AKINCI

  Maaş kişisel bir konu. Yani kişiye, pozisyona ve firmayla anlaşma şekline göre çok değişkendir. Aynı işi yapan iki kişinin farklı maaş aralığında olabilir ki genelde de böyledir. Onun için görüşmeye gidip bu konuyu açık açık konuşmanı öneririm :)

 10. Anıl ERDURAN

  Tebrikler Serhat.BDH’da birçok arkadaşla samimiyetimiz vardır.Umarım istediğin gibi olur.Bende BilgeAdam kurumsal bünyesine geçişi yaptım bir süre önce danışman olarak,elbet bi yerde karşılaşırız;)

Yorum Ekle